Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Oferta

Zabiegi na ciało

Icoone

Czym jest ICOONE®?

icoone-medICOONE® jest nowoczesną technologią medyczną, która osiąga spektakularne rezultaty w leczeniu skóry. Jego najnowsze rozwiązania zostały nawet opatentowane. Przy zastosowaniu ICOONE możliwe stało się precyzyjne oddziaływanie na tkankę łączną. Zabieg z powodzeniem wspomaga modelowanie sylwetki, likwiduje luźną skórę, cellulit, nagromadzony tłuszcz, obrzęki limfatyczne, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien a także wszelkie blizny oraz objawy starzenia się skóry.

ICOONE to rewolucyjna metoda. Opatentowana technologia Roboderm, polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami tworząc Multi Mikrostymulację. Działanie jest precyzyjne i ma dogłębny wpływ na każdy milimetr skóry. Zabieg nie powoduje urazów w formie rozciągnięcia skóry. Ciało otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Podczas zabiegu klientki mogą cieszyć się niezwykle dokładnym, wielowymiarowym masażem leczonej powierzchni z uwzględnieniem zachowania ogromnego szacunku dla skóry. Metoda ICOONE jest rewolucyjna.
To jedyne urządzenie medyczne na świecie, dzięki któremu mogą być wykonywane zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na wiek oraz rodzaj skóry. ICOONE jest ogromną innowacją w porównaniu do innych urządzeń udostępnianych na rynku, których praca została oparta na zasadzie masażu podciśnieniowego.


icoone-twarzKomu polecamy zabieg ICOONE®?


Oferowane przez nas zabiegi ICOONE kierujemy do wszystkich tych, którzy pragną odnaleźć szybki, skuteczny oraz nieinwazyjny sposób, który pozwoli na rozwiązanie wielu problemów estetycznych a także terapeutycznych a zarazem nie spowoduje ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Bez względu na to z jakim rodzajem skóry mamy do czynienia, a także jaka jest jej kondycja, ICOONE proponuje programy medyczne, bądź kosmetyczne, które pozwolą na optymalne dostosowanie do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Dla kogo zabieg ICOONE jest doskonałym rozwiązaniem?

Są to osoby:

 • pragnące nadania skórze swojej twarzy młodego, zdrowego wyglądu bez potrzeby interwencji chirurga
 • bezskutecznie walczące z tłuszczem zlokalizowanym w głębokich warstwach, który jest trudno zlikwidować wyłącznie przy zastosowaniu diety i ćwiczeń fizycznych
 • mające problem z opadającym biustem po schudnięciu lub nadmiernie rozciągniętym po karmieniu piersią
 • walczące z obrzękami i problemami naczyniowymi
 • posiadające problem z luźną skórą
 • walczące z cellulitem i nadwagą, które interesuje modelowanie sylwetki
 • po przejściu liposukcji
 • pragnące pozbycia się blizn pooperacyjnych i pooparzeniowych, które z różnych względów nie klasyfikują się do zabiegów chirurgicznych, bądź osoby, które nie chcą ingerencji skalpela
 • cierpiące na bóle pleców, karku i mięśni spowodowane nieprawidłową postawą ciała
 • szukające metody na zaparcia
 • po porodach
 • uprawiające sport amatorsko lub wyczynowo
 • prowadzące intensywny tryb życia przez co oczekują masażu pozwalającego na regenerację ciała i umysłu


ICOONE – zabiegi na twarz

Doskonałe efekty zabiegów wykonywanych w okolicach dekoltu, twarzy, szyi, konturów ust i oczu. Rezultat liftingu bez użycia igły i skalpela.

Jak długo trwa cykl zabiegowy ICOONE?

Optymalny czas trwania zabiegu trwa w zakresie od 40 do 60 minut. Już po zakończeniu pierwszej sesji można zaobserwować pozytywne rezultaty. Zwykle zalecany program składa się z 10-15 sesji. W zależności od preferencji może trwać kilka tygodni, bądź krócej w przypadku kiedy zabiegi wykonuje się codziennie np. podczas pobytu w ośrodku odnowy biologicznej.


PROGRAMY ZABIEGOWE

icoone-cialoProgramy kosmetyczne ICOONE

Programy ICOONE mają za zadanie redukcję cellulitu, ujędrnianie, modelowanie sylwetki, zwalczanie głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu a także stymulację fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Przygotowano wiele programów do dyspozycji terapeuty w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, celu terapeutycznego oraz problemów naczyniowych. Programy na twarz działają liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku i zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu. Poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę, poprawiają koloryt.

Programy medyczne ICOONE

Programy ICOONE zostały przeznaczone do eliminacji problemów związanych z niewłaściwym funkcjonowaniem układu krążenia, układu limfatycznego oraz mięśniowego. ICOONE zawiera programy przygotowane z myślą o pacjentach po liposukcji, programy na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe. Program na obrzęki zakończy problemy, które trapią klienta od czasu zabiegu chirurgicznego, szczególnie u kobiet po mastektomii. Kolejny program dotyczy starych blizn. Posiadamy również program przeznaczony dla kobiet po porodach, program likwidujący zaparcia oraz program poprawiający perystaltykę jelit a także program wpływający na stare blizny. Przeznaczeniem drugiej grupy programów medycznych jest praca na ścięgnach i mięśniach. Można znaleźć tu programy, które likwidują bóle mięśniowe (zarówno trwające od dawna jak i występujące nagłe), programy niwelujące przykurcze, relaksujące po wysiłku fizycznym, przygotowujące sportowców do zawodów, likwidujące stany zapalne ścięgien oraz do stosowania po skręceniach, złamaniach a także po zwichnięciach.

Jak wygląda przebieg ICOONE?

Zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem, który początkowo obejmuje całe ciało z odpowiednio dobranym profilem terapeutycznym. Każdorazowo uwzględniane są indywidualne potrzeby pacjenta, stan i kondycja jego skóry, a także rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Kolejnym krokiem jest zastosowanie 10 minutowego programu lokalnego, który zostaje ukierunkowany na określoną strefę zabiegową (brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, zewnętrzna strona ud, dekolt, biust, twarz, (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych). Możemy korzystać z 22 podstawowych programów kosmetycznych oraz z 16 o profilu medycznym.

ICOONE – badania kliniczne

Wszystkie badania kliniczne przeprowadzone na prestiżowych uniwersytetach, potwierdzają niezwykłą efektywność zabiegów ICOONE. Badania Profesora Scuderi wykazały ogromną przewagę skuteczności stymulacji mikrostrukturalnej w porównaniu do innych podciśnieniowych zabiegów polegających na stosowaniu masażu mechanicznego. ICOONE to bezinwazyjna metoda, która daje niezwykłe wyniki nawet w najtrudniejszych przypadkach.
Klinika Urody i Pięknej Sylwetki zaprasza na zabieg ICOONE.

ICOONE - Cennik

30 min 40 min 50 min 60 min
1 zabieg 300 zł 350 zł 450 zł 500 zł
5 zabiegów 1300 zł 1500 zł 1800 zł 2000 zł
10 zabiegów 2000 zł 2400 zł 3000 zł 3500 zł
Ubranko do zabiegów - 80 zł. W pakiecie - GRATIS
zabieg 30 min to: 20 min drenaż całego ciała + 10 min modelowanie 1 partii ciała
zabieg 40 min to: 20 min drenaż całego ciała + 20 min modelowanie 2 partii ciała
zabieg 50 min to: 20 min drenaż całego ciała + 30 min modelowanie 3 partii ciała
zabieg 60 min to: 20 min drenaż całego ciała + 40 min modelowanie 4 partii ciała